İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?


instagram hesap dondurma yöntemlerini telefonunuz ve ya bilgisayarınız üstünden nasıl uygulayabileceğinizi bu yazımız üstünden görsel ve videolu biçimde sizlere anlatacağız. bilhassa son yıllarda, rakipleri ile çetin bir mücadele içine girip fotoğraf ve video paylaşım sektöründe lider konuma gelen instagram, ülkemizden de kendisine milyonlarca kullanıcı çekmeyi başardı. vaziyet böyle olunca bu bu ürünü satın alanların birileri değişik nedenlerden Ötürü “instagram hesabımı nasıl dondurabilirim?” bu gibi sorular sormaya başladılar. öncelikle instagram hesap dondurma işleminin ne olduğundan bahsetmek gerekiyor. instagram hesap dondurma, hesabınızı geçici şekilde kapatmanız ve Öbür bireyler anlamında görülmesini engellemeniz şekilde tanımlanabilir.

hesabınızı dondurma işleminden sonra, siz tekrardan hesabınıza giriş yapana kadar hesabınız instagrama kayıtlı yada dışarıdan herhangi birine gözükmez. bu sayede yaşadığınız geçici problemlerde, hesabınızı % silmek yerine bu biçimde kendi arzuladığınız vakit kadar gizleyebiliyorsunuz. Şayet hesabınızı geçici şekilde değilde, kalıcı şekilde kapatmak istiyorsanız instagram hesap silme adlı makalemize göz atabilirsiniz. reklam instagram hesap dondurma işlemi yapılan suistimaller sonucu haftada bir defa olacak biçimde sınırlandırılmıştır.


yani hesabınızı dondurduktan sonra yeniden giriş yapıp, tıpkı hafta arasında hesabınızı tekrardan donduramazsınız. hesabınızı tekrardan dondurabilmek için önceki dondurma işleminin üstünden en az bir hafta geçmelidir. unutmayın hesabınızı dondurduktan sonra profiliniz, yaptığınız zevk ve yorumlar, eklediğiniz fotoğraf ve videolar siz hesabınıza yeniden giriş yapana kadar % saklı bir duruma gelecektir. aşağıda hem bilgisayar hem de mobil cihazlarınız üstünden instagram nasıl dondurulur işlemi anlatılmıştır. bilgisayar üstünden instagram hesap dondurma bu başlık altında dizüstü yahut masaüstü bilgisayar ile instagram hesabınızı nasıl dondurabileceğiniz anlatılacaktır. öncelikle https://www.instagram.com/ adresinden hesabınıza giriş yapınız. ardından https://www.instagram.com/accounts/edit/ adresine giriş yapınız.

daha sonra yukarıda ki resimde al kutucuk içine aldığımız yerde bulunan “hesabımı geçici şekilde kapat” butonuna tıklıyoruz. ardından önünüze resimde ki bu gibi bir ekran gelecektir. burada da “hesabını neden kapatıyorsun” kısmında kendinize uygun olan seçeneği seçip, altında ki bölüme de hesap şifrenizi yazarak “hesabı geçici şekilde kapat” butonuna tıklıyoruz. karşınıza gelen onay penceresinden, hesap dondurma işleminizi onaylıyorsunuz. telefon üstünden instagram hesap dondurma öncelikle tarayıcınız üstünden https://www.instagram.com/

 adresinden hesabınıza giriş yapınız. daha sonra sağ alttaki küçük profil resmimize tıklayarak profil sayfamıza geçiyoruz. açılan sayfadan “profili düzenle” butonuna basıyoruz. ardından açılan sayfanın en altında ki “hesabımı geçici şekilde kapat” butonuna tıklıyoruz. son şekilde da önünüze gelen ekranda hesabı dondurma nedeninizi yazıp, şifrenizi girdikten sonra “hesabımı geçici şekilde kapat” butonuna tıklıyoruz ve önünüze gelen İkaz penceresine de onay veriyoruz. instagram hesap dondurma ile ilgili çok sorulan sorular instagram hesabımı donduramıyorum. belirttiğiniz işlemleri yapmama karşın hesabımı dondurmak istediğimde beni ana sayfaya atıyor, çözümü nedir?

bu sıkıntı iki tane yüzden Ötürü kaynaklanıyor olabilir. 1. instagram hesabınızı daha evvela dondurduysanız ve tekrar dondurmak istiyorsanız kullandığınız cihazda yer piyasa tarayıcılarda ki çerezler bu soruna neden olabilir. çözüm için türlü bir aygıt üstünden işlemi deneyebilir yada tarayıcılarınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyebilirsiniz. 2. instagram üstünde yer sektör bazı hesaplar ne yazık ki sistemsel bazı nedenlerden Ötürü dondurulamıyor.

bu mesele her ne kadar ufak bir kullanıcı grubunu kapsıyor olsa da, sizin hesabınız da bu küme içerisinde yer almaktadır olabilir. hesabınızda böyle bir vaziyet mevcut ise, ne yazık ki şimdilik çözümü bulunmamaktadır. instagram hesabımı dondurdum. arka açtığımda bazı fotoğraflarım silinmişti, bu fotoğraflar arka gelir mi? merak etmeyin resimleriniz yer yerinde durmaktadır. Şayet uzun süreli şekilde hesabınız dondurulmuş halde durduysa bazı fotoğraflarınızın profilinizde tekrardan gözükmesi bir hafta civarı bir vakit alabilir. instagram hesabımı dondurdum, ne süre ve nasıl yine açabilirim? instagram hesabınızı dondurduktan sonra arzuladığınız vakit sonunda kullanıcı ismi ve şifrenizi kullanarak, normal Üye giriş panelinden hesabınıza giriş yaparak hesabınızı yine aktif bir duruma getirebilirsiniz.


instagram hesabımı tekrardan donduramıyorum, çözümü nedir? instagram nedeni ile getirilen düzenleme sonucu hesap dondurma işlemleri sırf haftada bir kere yapılabilmektedir, Şayet hesabınızı yeniden dondurmakta sıkıntı yaşıyorsanız bunu birkaç gün sonra denemelisiniz. instagram hesap dondurma ile ilgili anlatacaklarımız bu kadar, yaşadığınız sorunları belirtmek ya da soru sormak için aşağıda ki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

erdem

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard. Google

0 yorum: