Hakkımda

03:30 0 Comments


Ben Erdem OFLAZ (19);
İzmir Torbalı' da oturuyorum .Webmasterlığa Merak Sarmış Birisi..Kişisel Olarak Bloggere yoğunlaşmış Kendi bilgilerim ve topladığım bilgileri paylaşmaktan zevk alan birisi olarak Sizlere Hizmet Vermekteyim.

3-4 senedir internet kullanıcısıyım ve küçüklüğümden beri Web' de işlerin nasıl yürüdüğünü merak etmişimdir. İlk sitemi 2012 senesinde açtım .Fireworks eğitimi üzerine açmıştım. Daha sonra başka şeyler oldu birden fazla blog açtım ve denemeler yaptım acemiliğimi onlar üzerinde atmak istedim  ve sonra bu blogu açtım ve özelleştirerek devam etmektedyim. Flash oyun yapımına merak saldığım zamanlar ortaya güzel ürürnler çıkardığım zamanlardır. Ayrıca artık Java Android programlama ve c ile de uğraşıyorum, php vazgeçilmezlerim arasında olup php ile çalışmayı tüm kod dillerine değişmem php ile hazırlayıp ajax gibi dillerle geliştirdiğim güzel projelerim var. Bunları da zamanı gelince sizlerle de paylaşacağım.

Uzun süredir de CSS ve HTML ile uğraşıyorum.
Okul dersler hakkında konuşacak olursak başarılı bir öğrencilik hayatım var .Liseyi Okul birincisi olarak bitirdim. Şu an Pamukkale Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum .Buralarda olmamı lise hocam olan  Abdi ŞENOL hocama borçluyum. Herkesin ondan öğrenecek çok şeyi var. Doğrusu öğrencileriyle bu kadar iyi anlaşan öğrencilerini bu kadar seven öğretmeni ilk defa görüyorum. Kendisi aynı zamanda idolümdür :D. Şimdilik gelişmeler bu arkadaşlar. Zaman ilerledikçe burayı update edeceğim. Takipte kalın :)